Бесплатна достава во Македонија

 за нарачки над 1.000 денари. 

Line

1.900,00 ден

Dimensions: 24cm x 18cm
Material: canvas on a panel
Technique: acrylic (brush and spatula)

на залиха

Категорија
СПОДЕЛИ

Информации за продавачот

  • Име на продавница Ivona
  • Продавач: Ivona
  • Адреса:

Повеќе производи

  • РАСПРОДАДЕНО

    Abstract painting

  • Galaxy

  • Waves

  • Thoughts

ВРВ
ШОПИНГ ТОРБА 0
RECENTLY VIEWED 0
Додај во листата на желби ПОГЛЕДНЕТЕ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ