Бесплатна достава во Македонија

 за нарачки над 1.000 денари. 

Abstract painting

1.700,00 ден

Dimensions: 40×30 large canvas 30×20 small canvas
Material: painting canvas
Technique: acrylic paints

Нема на залиха

Категорија
СПОДЕЛИ

Информации за продавачот

  • Име на продавница Ivona
  • Продавач: Ivona
  • Адреса:

Повеќе производи

  • Galaxy

  • Line

  • Thoughts

  • Waves

ВРВ
ШОПИНГ ТОРБА 0
RECENTLY VIEWED 0
Додај во листата на желби ПОГЛЕДНЕТЕ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ