Бесплатна достава во Македонија

 за нарачки над 1.000 денари. 

Thoughts

2.000,00 ден

Dimensions: 35cm x 25cm
Material: painting canvas 100% cotton fastened to a wooden frame
Technique: acrylic (brush)

на залиха

Категорија
СПОДЕЛИ

Информации за продавачот

  • Име на продавница Ivona
  • Продавач: Ivona
  • Адреса:

Повеќе производи

  • Waves

  • Galaxy

  • Line

  • РАСПРОДАДЕНО

    Abstract painting

ВРВ
ШОПИНГ ТОРБА 0
RECENTLY VIEWED 0
Додај во листата на желби ПОГЛЕДНЕТЕ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ