Бесплатна достава во Македонија

 за нарачки над 1.000 денари. 

Long candle holder

650,00 ден

Рачно изработен држач за свеќи од орев.

димензии:430 x 100 х 20

На залиха

Категорија
СПОДЕЛИ

Информации за продавачот

  • Име на продавница Hypnotic
  • Продавач: Hypnotic
  • Адреса:

Повеќе производи

ВРВ
ШОПИНГ ТОРБА 0
RECENTLY VIEWED 0
Додај во листата на желби ПОГЛЕДНЕТЕ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ