Бесплатна достава во Македонија

 за нарачки над 1.000 денари. 

Cube candle holder

800,00 ден

Рачно изработен држач за свеќи.
Димензии: 500 x 200 x 100

На залиха

Категорија
СПОДЕЛИ

Информации за продавачот

  • Име на продавница Hypnotic
  • Продавач: Hypnotic
  • Адреса:

Повеќе производи

ВРВ
ШОПИНГ ТОРБА 0
RECENTLY VIEWED 0
Додај во листата на желби ПОГЛЕДНЕТЕ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ