Бесплатна достава во Македонија

 за нарачки над 1.000 денари. 

Дуксери

Original price was: 1.790,00 ден.Current price is: 1.490,00 ден.-17% попуст

Состав: 70% ПАМУК + 30% ПОЛИЕСТЕР
Изглед: ПОЛАРЕН
Тежина: 280 GR/MQ
Големини: XS-S-M-L-XL-XXL-3XL-4XL-5XL

Категорија
СПОДЕЛИ

Информации за продавачот

  • Име на продавница ebutik
  • Продавач: ebutik
  • Адреса: Македонските просветители
    Охрид
    Охрид
    6000

Повеќе производи

ВРВ
ШОПИНГ ТОРБА 0
RECENTLY VIEWED 0
Додај во листата на желби ПОГЛЕДНЕТЕ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ