Бесплатна достава во Македонија

 за нарачки над 1.000 денари. 

Дуксери

1.490,00 ден

Состав: 70% ПАМУК + 30% ПОЛИЕСТЕР
Изглед: ПОЛАРЕН
Тежина: 280 GR/MQ
Големини: XS-S-M-L-XL-XXL-3XL-4XL-5XL

SKU: N/A Категорија
СПОДЕЛИ

Информации за продавачот

  • Име на продавница ebutik
  • Продавач: ebutik
  • Адреса: Македонските просветители
    Охрид
    Охрид
    6000
  • Не е пронајдено рангирање

Повеќе производи

ВРВ
Arrow

ШОПИНГ ТОРБА 0

RECENTLY VIEWED 0

ACCOUNT
Листа на желби
Најава
Креирај сметка


Вашите лични податоци ќе се користат за поддршка на вашето искуство низ оваа веб-локација, за управување со пристапот до вашата сметка и за други цели опишани во нашата полиса за приватност.

Обновување на лозинка

Си ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Додај во листата на желби ПОГЛЕДНЕТЕ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ