Бесплатна достава во Македонија

 за нарачки над 1.000 денари. 

Ноќна

600,00 ден

Земете го вашиот е-скутер после 22:00 часот и вратете го пред 12:00 часот следниот ден и добијте:

 • Кацига
 • Адаптер за напојување
 • Катанец
 • Држач за телефон

на залиха

Категорија
СПОДЕЛИ

Информации за продавачот

 • Име на продавница ebutik
 • Продавач: ebutik
 • Адреса: Македонските просветители
  Охрид
  Охрид
  6000

Повеќе производи

ВРВ
ШОПИНГ ТОРБА 0
RECENTLY VIEWED 0
Додај во листата на желби ПОГЛЕДНЕТЕ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ