Бесплатна достава во Македонија

 за нарачки над 1.000 денари. 

Дневна

1.200,00 ден

Изнајмете е-скутер на 24 часа и добијте:

 • Кацига
 • Адаптер за напојување
 • Катанец
 • Држач за телефон

на залиха

Категорија
СПОДЕЛИ

Информации за продавачот

 • Име на продавница ebutik
 • Продавач: ebutik
 • Адреса: Македонските просветители
  Охрид
  Охрид
  6000

Повеќе производи

ACCOUNT
Листа на желби
Најава
Креирај сметка


Вашите лични податоци ќе се користат за поддршка на вашето искуство низ оваа веб-локација, за управување со пристапот до вашата сметка и за други цели опишани во нашата полиса за приватност.

Обновување на лозинка

Си ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

ВРВ

ШОПИНГ ТОРБА 0

RECENTLY VIEWED 0

Додај во листата на желби ПОГЛЕДНЕТЕ ЛИСТА НА ЖЕЛБИ