Дизајнирани маици

590,00 ден

KДетскиWЖенскиMМашки
Clear

Пратете ја датотеката со вашата припрема во pdf формат.

(макс. големина на датотека 256 MB)

Проценета испорака: 3 денови
SKU: N/A Categories: , , Tag:
СПОДЕЛИ

Информации

Men’s/Women’s/Kid’s short-sleeved crew neck t-shirt, with 1.5 cm spandex mix rib neckband with top stitching on the front, contrasting shoulder-to-shoulder reinforcement tape visible on the inside collar, stretch seams, tubular design (camouflage version with side seams)

Composition: 100% COTTON
Appearance: 100% COTTON JERSEY
Weight: 150 GR/MQ
Sizes: XS-S-M-L-XL-XXL-3XL-4XL-5XL

ВРВ

Кошничка 0

Login

Create an account

Вашите лични податоци ќе се користат за поддршка на вашето искуство низ оваа веб-локација, за управување со пристапот до вашата сметка и за други цели опишани во нашата privacy policy.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Додадено во листата ВИДИ ОМИЛЕНИ

Споредете ги производите

0 PRODUCT(s)
RECENTLY VIEWED PRODUCTS RESET LISTRESET COMPARE NOW