Custom design T-shirts

590 ден.

Camouflage
Црна
Сина
Црвена
Бела
XSXSSSММLLXLXLXXLXXLXXXLXXXL
KДетскиММашкиЖЖенски
Поништи
Продавач: E-butik.mk
Испорака околу: 3 дена
SKU: N/A Категории: , Ознака:
СПОДЕЛИ

Информација

Машка/женска/детска маица со врат со кратки ракави, со вратнeн раб од 1,5 см со спандекс со врвови однапред, контрастна лента за зајакнување од рамо до рамо видлива од внатрешната јака, истегнени шевови, тубуларен дизајн (камуфлажната верзија со странични шевови)

Материјал: 100% ПАМУК
Изглед: 100% памучен џерси
Тежина: 150 GR/MQ
Величини: XS-S-M-L-XL-XXL-3XL-4XL-5XL

ШОПИНГ КОШНИЦА 0

Најава

Креирајте сметка

Вашите лични податоци ќе се користат за поддршка на вашето искуство на целата оваа веб-страница, за управување со пристапот до вашата сметка и за други цели опишани во нашата политика за приватност.

Обновување на лозинка

Ја изгубивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса за е-пошта. Ќе добиете врска за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на желби! Види листа на желби